Badatelská výuka – voda

14.11. jsme ve škole důkladně prozkoumali vodu. Naučili jsme se pracovat s pipetou, zjistili jsme, co je to povrchové napětí vody a zahráli jsme si hru, která nám ukázala, jak voda putuje tělem rostlin. Krásné vodní divadlo se nám ukázalo po smíchání vody s olejem a potravinářskými barvami. Už se moc těšíme na další díl veselé vědy.

 

← Zpět na aktuality